Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Yeni
Ana Sayfa / Tıbbi Dergiler / Güncel Gastroenteroloji Dergisi

Güncel Gastroenteroloji Dergisi

GüncelGastroenteroloji Dergisi; Türk Gastroenteroloji Vakfı bilim adamlarının katkısı ile gastroenterolojiyi ilgilendiren konulardaki problemlerin çözümüne katkıda bulunmak için yayımlanmaya başlamıştır. Gastroenteroloji ile ilgili tüm kesimleri ortak bir bakış açısı etrafında toplayarak; güncel gelişmeler konusunda sürekli bilgi alışverişini sağlamaktadır.

Güncel Gastroenteroloji Dergisi

Güncel Gastroenteroloji DergisiGüncel Gastroenteroloji Dergisi, gastroenteroloji ile ilgili tüm kesimleri ortak bir bakış açısı etrafında toplayacak ve güncel gelişmeler konusunda sürekli bilgi alış verişini sağlayacak bir yayın organıdır. Türkçe yayımlanan bu derginin hedef kitlesi, Pratisyen hekimleri gastroenteroloji alanında daha çok iş yapan, söz sahibi bir konuma getirmektir. Güncel Gastroenteroloji pratisyen hekimlerle olan işbirliğini kurslar, paneller, kongreler düzenleyerek zaman içinde geliştirmektedir. Güncel Gastroenteroloji; bilim yayıncılığının, bilimle uğraşan, bilgi üreten çevrelerin etki alanında kalması zorunluluğuna inanmaktadır.

Güncel Gastroenteroloji Dergisine gönderilen yazılar, yayınlama ve inceleme kurulunun onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadır. Dergide yayınlanacak yazılar için resmi dili Türkçe olup, Türk dilinin yazım kurallarına uygun yazılması istenmektedir. Yabancı dilde yazılmış yazılara yer verilmemektedir. Yazılar üç nüsha halinde ve bir kopyası da Cd veya Flash Disk’te kaydedilmiş olarak istenmektedir.

Güncel Gastroenteroloji Dergisi, ağırlıklı olarak eğitim amacı güden derleme yazıların yanısıra, klinik yaklaşımda yol gösterecek literatürle desteklenmiş; güncel inceleme ve gözlemlere ve gastroenteroloji alanındaki teknolojik gelişmelere, ilginç olgu sunumlarına ve belli oranda araştırma yazılarına da yer verilmektedir. Yazarların kendi konularında bilgi ve deneyim sahibi olmasına özen göstermektedir.

İletişim

Adres: Balkiraz Mahallesi Gaziler Caddesi No: 22/1 Abidinpaşa, Mamak / Ankara

Telefon: 0 312 362 07 87

E-Posta: bilgi@tgv.org.tr

Web: guncel.tgv.org.tr

 

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

İstanbul Tıp Fakültesi Dergisi

İstanbul Tıp Fakültesi Dergisi

İstanbul Tıp Fakültesi Dergisi kısa adı İst Tıp Fak Derg, bağımsız olarak yayınlanmakta olup; önyargısız …