Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri / Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; ağız ve diş sağlığı hizmeti vermek amacıyla 01 Ocak 2007 tarihinde Göztepe, İstanbul‘da kurulmuştur.

göztepe devlet diş hastanesiGöztepe ADSM, ilk olarak SSK döneminde Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesine bağlı 12 ünitle hizmet vermiş olan diş kliniği;  2007 yılından itibaren ayrıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kimliğine kavuşarak hizmetlerine devam etmiştir. 2008 yılında hizmet kapasitesini 45 ünite çıkartmasının ardından 2014 yılında Dr. Erkin Caddesinde bulunan binasına taşınması sonrasında 2021 yılı itibariyle 51 ünit kapasiteye ulaşmasıyla hizmetlerine devam etmektedir. Merkezin modern teknolojik donanımı sonrasında halk arasında Göztepe Diş Hastanesi adı ile anılmaya başlamıştır.

Misyon – Vizyon – Değerleri

Hastalarına çalışanlarıyla birlikte güler yüzlü bir yaklaşımla hizmet veren Göztepe ADSM; modern tıbbın teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak kalite politikası olarak belirlemiştir. Toplumun ağız ve diş sağlığını koruma, bilgilendirme, eğitme ve bununla birlikte gerektiğinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili sorunların çözümünde bilimsel, çağdaş son teknolojileri kullanarak hastayı sağlığına kavuşturmaktadır. Tüm sağlık hizmetlerinin sunumunda insan haklarına saygı çerçevesinde güler yüzlü olmasıyla bilinmekte olup; bununla birlikte empati ile hasta memnuniyetini ve çalışan memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmayı kendine misyon edinmiştir.

Göztepe ADSM; ekip çalışmasını kalite standartlarına uygun olarak ilke edinmesinin yanında çalışanlarının hizmet alanlarını modern teknolojilerle sürekli olarak geliştiren ve gerekli eğitimlerle gelişmiş bir yönetim anlayışı ile aynı zamanda hizmet sunma ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamayı kendine vizyon edinmiştir.

Göztepe ADSM; hastalarının güvenilirliğini arttırma, hasta haklarına saygılı, etik anlayış çerçevesinde çalışmanın yanı sıra takım ruhu oluşturup sürekli eğitim ve gelişim göstererek eksiksiz hizmet vermenin yanında ayrıca güler yüzlü hizmet ve hasta memnuniyetini arttırmayı kendi değerleri olarak belirlemiştir.

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; bünyesinde en modern cihazlarla donatılmış diş protez laboratuvarı, röntgen ve sterilizasyon biriminin yanı sıra aynı zamanda hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan kalite yönetimi, evde sağlık hizmetleri birimleri bulunmaktadır. Merkezde ağız ve diş sağlığı kontrolleri ve eğitimler, hizmet içi eğitimler ve tatbikatlarla birlikte ayrıca engelli ve nöbet klinikleri bulunmaktadır.

Bölüm ve Birimleri

  • Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
  • Endodonti
  • Nöbet Polikliniği
  • Ortodonti
  • Pedodonti
  • Periodontoloji
  • Protetik Tedavi
  • Radyoloji
  • Restoratif Diş Tedavisi

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden RANDEVU alabilmek için 182 numaralı telefonu arayabilir veya MHRS www.hastanerandevu.com adlı web adresinden bağlanmak için TIKLAYINIZ.

İletişim

Adres: Merdivenköy Mah. Dr. Erkin Caddesi No: 28 Göztepe, Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0 216 565 91 91

Faks: 0 216 565 69 69

E-Posta: istgoztepeadsm.ilet@saglik.gov.tr

Web: goztepeadsm.saglik.gov.tr

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım

İETT Otobüs Hatları

14B, 14ES, 14ŞB, 8E, FB1

Marmaray Tren Hattı

Göztepe İstasyonu

Metro Hattı

M4, M5

Dolmuş Hatları

MİNİBÜS: C-50, C-52

Harita

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak 2001 …

Bir cevap yazın