Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Yeni
Ana Sayfa / Tıbbi Dergiler / Genel Tıp Dergisi

Genel Tıp Dergisi

Genel Tıp Dergisi; Konya ilinde bulunan Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin resmi yayın organı olup, 1997 yılında yayın hayatına başlamıştır.

Dergi, Mart – Haziran – Eylül – Aralık ayı olmak üzere üç ayda bir Türkçe olarak yayınlanmaktadır. Genel Tıp Dergisi; Türkiye Atıf Dizini, Ulakbim TR Dizini, EBSCOhost, Index Copernicus ve DOAJ tarafından indekslenmektedir. Dergi kuruluş amacına uygun olarak, ulusal ve uluslararası sürekli bir eğitim platformu sağlamakta olup; araştırma yazıları, kısa raporlar, olgu sunumları, derleme yazıları ile birlikte editör’e mektuplar yayınlanmaktadır.

Genel Tıp DergisiGenel Tıp Dergisine gelen yayınların daha önce yazılı olarak ya da elektronik bir formatta yayınlanmamış veya yayınlanma amacıyla bir başka dergiye elektronik ortama gönderilmemiş olması gerekmektedir. Dergide kongre, sempozyum ve elektronik ortamda sunulmuş bildiriler editöre belirtildiği takdirde dergide yayınlanabilmektedir.

Genel Tıp Dergisine makale gönderimi; www.geneltip.org internet sayfasında bulunan “Online Makale Gönderimi” linki üzerinden yapılmakta olup; makalelerle ilgili tüm işlemleri de belirtilen adresten takip edebilmektedir. Yayınlarla ilgili olarak her aşamada yaşanılan sorunlar için editor@geneltip.org adresi ile e-posta üzerinden iletişim sağlanmaktadır.

Genel Tıp Dergisi tarafından daha önceden basılı olarak yayınlanan yayın hayatına online olarak devam etmesinden daha önce 1301-191X olan ISSN numarası 15 Aralık 2017 tarihinden itibaren 2602-3741 şeklinde değiştirilmiştir.

İletişim

Adres: Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Alaeddin Keykubat Yerleşkesi PK: 42131 Selçuklu / Konya

E-Posta: editor@geneltip.org

Web: geneltip.org

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Çocuk Enfeksiyon Dergisi

Çocuk Enfeksiyon Dergisi

Çocuk Enfeksiyon Dergisi – Journal of Pediatric Infection; Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği’nin bilimsel …

Bir cevap yazın