Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Farmada Ecza Deposu

Farmada Ecza Deposu

Farmada Ecza Deposu, sağlık sektöründe hizmet vermek amacıyla 2010 yılında Adana‘da kurulmuştur.

Farmada, faaliyet alanı olarak; ilaç, serum, tıbbi malzeme satışı ve dağıtımını uzman kadrosu ile birlikte, müşterilerine satış sonrası gerekli hizmet ve teknik desteği vermektedir. Şirket, Türk Tıp San Sağlık Turizm Eğitim, Avis İlaç, Farmalas İlaç, Yavuz İlaç ve RDC İlaç Araştırma ve Geliştirme firmalarının ürünlerini Türkiye genelinde satışını gerçekleştirmektedir.

Farmada Ecza Deposu

Farmada şirket politikası olarak; onaylanmış Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ISO 9001: 2015 ve iyi üretim uygulamaları hakkında Sağlık Bakanlığının ilgili yönetmeliği uyarınca yönetim sistemleri ile birlikte, kalite güvencesini sürdürmekte olup; rekabetçi bir seviyede yüksek kaliteli hizmetler sunmayı hedefleyerek, uyguladığı sistemi sürekli olarak geliştirmektedir.

Firma kalite amacı olarak; müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla, ürünlerinin kalitesi ve tedariklerin zamanlamasını korumakla birlikte, siparişlerin doğru şekilde uygulanmasını sağlamasının yanı sıra; tedarikçileriyle sürekli ve sürdürülebilir iletişim kurarak, sağlanan hizmet düzeyini iyileştirme ve müşterilerinin gereksinimlerine uygun olarak tüm bilgileri sağlamaktadır. Müşterilerinin beklentileri ile ilgili olarak, kusurları ve hataları önlemek; iş kazaları, meslek hastalıkları ve kaza riskini temsil eden olayları önleme amacıyla gerekli önlemleri almaktadır.

Farmada Ecza Deposu, insan sağlığını her şeyin üzerinde görmekte olup; hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicilerinin birinci tercihi olarak sürekliliği, teknolojik gelişmeleri takip ederek doktor ve hastaları için en iyi ürünleri sunmayı amaçlayan bir etik anlayışla, uzman kadrosu ile satış sonrası iyi hizmet vermek ve müşteri memnuniyeti kendine misyon olarak belirlemiştir.

Farmada Ecza Deposu, saygın ve güvenilir olmanın öneminin bilinciyle, etik ilkelerinden vazgeçmeden, iş kalitesi ve yüksek hizmet seviyesini sürdürülebilir ve ölçülebilir olmasını temel hedef alarak; öncü firmalara bölgesel çözüm ortağı olarak, müşterilerine kaliteli ve zamanında çözümler sunarak bölgesinde öncü ve yol gösterici olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Farmada Ecza Deposu; ilaç endüstrisinin özel gereksinimleri göz önünde bulundurarak, etkin bir distribütör olarak, aktif ilaç maddeleri depolanması ve dağıtımı için yönetim sistemini başarıyla uygulamaktadır.

Kalite Hedefleri

Müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak için hedefleri doğrultusunda, sürekli olarak aşağıdaki alanlarla belirlemektedir:

 • Mal ve hizmet kalitesi,
 • Tedarik şartları
 • kalite standartlarına uymak ve sürdürmek
 • Çalışanlarının sürekli eğitimi ile müşterilerinin ihtiyaçları
 • Yasal gereklilikler, düzenlemeler ve standartları yerine getirme
 • Verim tespiti ve risk değerlendirmesi yapma
 • Çevre üzerindeki potansiyel etkisinin belirlenmesi ve değerlendirilmesi
Farmada Ecza Deposu Ürünleri
 • Solüsyon
 • Ampül
 • Flakon
 • Tablet / Kapsül
 • Pomad / Krem / Jel
 • Şurup
 • İnfüzyon Seti
İletişim

Adres: Yüzüncüyıl Mah. Hacı Bektaş Veli Bulvarı No: 163/A Çukurova / Adana

Telefon: 0 322 231 20 71 

Faks: 0 322 231 20 72

E-Posta: info@farmadaecza.com

Web: www.farmadaecza.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Güney Ecza Kooperatifi

Güney Ecza Kooperatifi

Güney Ecza Kooperatifi; S.S Tüm Silifke Eczacıları Temin ve Tevzi Kooperatifi adı ile eczanelerin ilaç, …

Bir cevap yazın