Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Yeni
Ana Sayfa / İşitme Cihazı Merkezleri / Etfal İşitme Cihazları

Etfal İşitme Cihazları

Etfal İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; işitme cihazları ve odyoloji konusunda 2001 yılında İstanbul Şişli‘de hizmet vermeye başlamıştır.

Hizmet vermeye başladığı günden günümüze işitme cihazları konusunda birçok ilke imza atan Etfal İşitme Cihazları; dünya da ve Türkiye’de insan hayatını şekillendiren modern teknolojik gelişmeleri takip ederek, işitme cihazları konusunda yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha kaliteli bir yaşamın standartlarını oluşturmak, işitme engeli olan bireylerin günlük yaşam kalitelerini yükseltmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; işitme cihazları ve odyoloji konusunda faaliyet göstermekte ve işitme çözümleri konusunda önemli sağlayıcısı konumundadır.

İşitme cihazı sektörü içerisinde, işitme kaybı olan hastalar için daima en kaliteli ve rahat seçeneği sunmayı temel ilkesi haline getirmiş olan firma, çalıştığı işitme cihazı alanında küresel anlamda kurumsal bir firma olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri odaklı uygulamalarda; sağlık, verimli kullanım, doğru cihazı seçme alanlarında da yaklaşımını müşterilerine sunmaktadır.

Etfal İşitme Cihazları; siemens, signia ve diğer işitme cihazı firmaları ile birden fazla seçenek hizmeti birarada barındıran yapısı ile işitme cihazları tarafından tercih edilen öncelikli ve ilkelerine bağlı olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığı tarafından İşitme Cihazı Merkezleri Hakkında Yönetmelik kapsamında; Etfal İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezinden temin edilmektedir. Bedelleri SGK tarafından karşılanmaktadır.

Vizyonu

Etfal İşitme; sağlık sorunlarında işitme kaybı yaşayan hizmet vermekte olduğu bireyler için vazgeçilmezlik. İş ortağı olduğu, işitme cihazı sektöründeki diğer firmalar için de ilk akla gelen firma olmayı kendine vizyon edinmiştir..

Misyonu

Müşterilerine, işitme cihazı uygulaması konusunda uzman kadrosu ve satış sonrası teknik servis hizmetleriyle işitme cihazı ihtiyacı olan bireylerin hayatını kolaylaştırmak vazgeçilmez ilkesi olarak belirlemiş. İşitme cihazları konusunda uzman çalışanlarıyla hızlı, ekonomik ve öncelikli hizmetler sağlamayı firma kendine misyon edinmiştir.

Satış Yaptığı Ürünler ve Hizmetleri
  • Siemens İşitme Cihazları
  • Signia İşitme Cihazları
  • İşitme Kaybı
  • Odyolojik Tetkikler
  • İşitme Cihazı Satış ve Uygulamaları
  • Teknik Servis
  • Pil ve Aksesuar Satışı
  • Özel Kulak Kalıpları
İletişim

Adres: Merkez Mah. Halaskargazi Cad. Ak Apt. No: 149 Kat: 1 PK. 34834 Şişli / İstanbul

Telefon: 0 212 296 17 57

Mobil: 0 552 202 17 57

E-Posta: info@etfalisitme.com

Web: www.etfalisitme.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Maxtone İşitme Merkezleri

Maxtone İşitme Merkezleri

Maxtone İşitme Merkezleri; ilk olarak 80’li yılların ortalarında, Ankara İşitme ve Konuşma Merkezi kurulmuştur. 2005 …