Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Tıbbi Vakıf ve Dernekler / Estetik Plastik Cerrahi Derneği

Estetik Plastik Cerrahi Derneği

Estetik Plastik Cerrahi Derneği, estetik cerrahi alanındaki bilginin gelişmesi ve bu bilginin meslektaşlarının arasında hem ulusal hem de uluslararası yayılması amacı ile 1991 yılında İstanbul‘da kurulmuştur.

Estetik Plastik Cerrahi Derneği amacını yerine getirmek için; ulusal ve uluslararası bilgi alışverişini teşvik etmek amacıyla estetik ve plastik cerrahi konularında üniversite ve hastanelerle bilimsel ilişki kurup kongre, sempozyum, kurs, panel ve konferanslar tertip etmektedir. Dernek, yeni yetişen plastik cerrahlarının gelecek nesillere iyi örnek olmaları ve eğitici kademelere erişebilmeleri için estetik ve plastik cerrahi açısından yetişme şartlarını uluslararası standartlara uyarlılığını sağlamaktadır. Estetik plastik cerrahlar arasında mesleki dayanışma ve çalışma ortamını sağlayarak, bilim ve hukuk yönünden bu ilişkileri desteklemek ve savunmak, üyelerin akademik bilimsel, profesyonel düzeyde gelişmelerini ve tıbbi etik kuralları çerçevesinde çalışmalarını teşvik etmektedir. Dernek, üyeleri tarafından hazırlanan ve yönetim kurulu denetiminden geçen bilimsel çalışmaların yayın haline getirilebilmesi için gerekli finansmanı sağlamaktadır.

İletişim

Adres: Dikilitaş Mah. Emirhan Cad. Dutlukiçi Sok. No.19/2 Beşiktaş / İstanbul

Telefon: 0 212 216 00 13

E-Posta: info@epcd.org

Web: www.epcd.org

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Türkiye Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği

Türkiye Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği

Türkiye Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği, enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji uzmanlarının; kar …