Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıbbi Yayınevleri / Ema Tıp Kitabevi

Ema Tıp Kitabevi

Ema Tıp Kitabevi; tıp, hemşirelik, diş hekimliği, veterinerlik, sağlık bilimleri alanlarında yayınlar yapmak amacıyla 2014 yılında Fatih, İstanbul‘da kurulmuştur.

Ema Tıp; bilimsel tıp yayıncılığı alanına yeni bir bakış açısı getirmek, yazar ve editör haklarını koruyarak, talep edilen, iyi ve kaliteli projelere imza atmayı amaçlamaktadır. Birçok Türkçe basım ve çeviri eserlerin telif haklarına sahip olarak, güven ilkesiyle faaliyet göstererek, tüm yayınevlerine eşit mesafe ve işbirliği içerisindedir. Kitabevi, Amerika ve Avrupa’da bulunan yayınevleri, dernek ve kurum ve kuruluşlarla çalışmalarına devam ederek paylaşma ilkesi ile yayınlarına devam etmektedir.

Ema temel amaç olarak; yazar ve editör üzerinde olan iş yükünü hafifletmek, eserin yazım aşamasından basımına kadar geçen süre içerisindeki tüm aşamaları desteklemektedir. Kitabevi dizgi, mizanpaj, redaksiyon, illustratör ekipleri tarafından sağlanmakta olan desteğin tam ve istenilen zamanda yazar ve editörlerin hizmetine sunarak, görev ilkesi ile çalışmaktadır.

Kitabevi basımı yapılan her eserin minimum sürede maksimum dağıtımını yaparak, basılmış eserlerin Türkiye genelinde bulunan kitabevleri, online kitap siteleri, hastahanelerin uygun bölümleri, Aile Sağlığı Merkezleri, ilaç sanayi ve kütüphanelerde de bilinirliliğini artırarak dağıtımını yaparak, liyakat esası ilkesini benimsemektedir. Eserlerin basım ve dağıtım aşamalarından sonraki süreçte satış tirajlarını kontrol ederek; yazar ve editörlerin fikri haklarını koruyarak, korsan basımı engellemek ve geri bildirim vermeyi hak ilkesi olarak savunmaktadır. Kitabevi internet sitesinde yer alan ürün arama özelliği ile aranılan kitaba kısa sürede ulaşılıp, online olarak kitap satın alma özelliği ekleyerek müşterilerine daha kısa sürede yardımcı olabilmektedir.

EMA Tıp Kitabevi müşterilerine güvenilir, paylaşımcı, amatör heyecanı kaybolmadan, profesyonel çalışma prensipleriyle, görev bilinciyle, yapılan işleri layığı ile yerine getiren her şeyden önce hak yemeden çalışılabileceği garantisini vermektedir.

Ürün Grupları

Tıp Bilimleri 

  • Temel Tıp Bilimleri
  • Dahili Tıp Bilimleri
  • Cerrahi Tıp Bilimleri

TUS-DUS

  • DusData Serileri
  • TusData Serileri
  • YanDal Serileri

Hemşirelik

Sağlık Bilimleri 

Diş Hekimliği

Veterinerlik 

İletişim

Adres: Şehremini Mah. Deniz Abdal Cami Sokak No: 4 Posta Kodu: 34093 Fatih / İstanbul

Telefon: 0 212 532 09 41

Mobil: 0 507 873 02 52

Web: www.ematip.com

 

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Hipokrat Kitabevi

Hipokrat Kitabevi

Hipokrat Kitabevi; tıp kitapları satmak ve yayınevi hizmeti vermek amacıyla 2008 yılında Ankara‘da kurulmuştur. Yayınevi, …