Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Sağlık Sendikaları / Eksen Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Birliği Sendikası

Eksen Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Birliği Sendikası

Eksen Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Birliği Sendikası, kısa adı ile Eksen Sağlık Bir-Sen; 2013 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Sendika Türkiye’de bulunan Sağlık Sendikaları içinde yerini almış, 81 ilde şubeleri bulunmaktadır.

Eksen Sağlık Bir-Sen; çağdaş sendikacılığın genel olarak sendika üyelerinin belirli bir bağlamda nasıl davranmaları gerektiği inancını esas alarak; “sivil, milli, katılımcı ve manevi değerlere bağlılığı” temel ilke olarak benimseyerek kabul eden bir anlayışla yola çıkmıştır.

Eksen Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Birliği Sendikası‘nın amacı, insan haklarına saygılı, her bireyin özgür olarak kendini ifade edebileceği, tarihi ve kültürel değerlere sahip çıkan, insanlar arasında fikir, düşünce ayrımı yapmadan onları saygıdeğer birer birey olarak kabul eden; ülke kalkınmasında sivilleşmenin önemine inanan, ülke insanına düşünce ufku açmayı amaçlamaktadır. Eksen Sağlık Bir-Sen ülke kaynaklarının herkes tarafından adilce kullanılabileceği, inançların baskıya uğramadan ifade edilebileceği, külfetin ve nimetlerin eşit bir şekilde paylaşılacağı, tarihiyle barışık, insanların vatandaşı olmaktan gurur duyacakları güçlü, huzurlu ve büyük bir Türkiye hayalini Eksen Sağlık Bir-Sen‘in tüm üyeleri ile birlikte gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Eksen Sağlık Bir-Sen

İletişim

Adres : Atatürk Bulvarı Beyaz Saray Apt. 44 / 16 Kızılay, Çankaya / Ankara

Telefon: 0 312 230 46 56

Faks: 0 312 230 42 52

Mobil: 0 549 260 00 26

E-Posta: info@eksensaglikbirsen.org

Web: www.eksensaglikbirsen.org

Hakkında hipokratist

İlgili Konular

Tüm Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası

Tüm Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası

Tüm Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası kısa adı ile Tüm Sağlık-Sen 2009 yılında Ankara‘da …