Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Yeni
Ana Sayfa / Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri / Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; 17 Temmuz 2007 tarihinde Düzce‘de hizmet vermeye başlamıştır.

Kurumsal, bilimsel ve hizmet alanında ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak amacıyla kurulan Düzce ADSM; 2014 yılı Nisan ayından itibaren 40 Ünitlik Tam Otomasyon Sistemi ile hizmet sunmaktadır. Kurum, 2020 yılı itibariyle; başhekim, idari ve mali hizmetler müdürü ile birlikte 43 diş hekimi, 7 hemşire, 24 diş klinik yardımcısı, 1 diş protez teknisyeni, 4 diş teknikeri, 4 röntgen teknikeri, 6 memur, 7 veri hazırlama personeli, 14 temizlik personeli, 5 güvenlik görevlisi ile hizmetlerine devam etmektedir. sürdürmektedir.

Kurum SSK, Bağkur, Emekli Sandığı ve Yeşil Kart sahiplerine ayrı işlemlere tabi tutmadan tek bir merkezden kontrol etmektedir. Hastalarına sağlıklı ve steril ortamda günde 450 – 500, ayda 11 bin hastaya hizmet sunmaktadır.

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı MerkeziDüzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; hizmet sunum süreci boyunca çalışan memnuniyetini yüksek tutmak için görüş, öneri ve beklentileri değerlendirmekte olup; sosyal faaliyet ve aktivitelerle beraber yeni projelerle hasta ve hastane çalışanlarına iyiyi sunma; kaynakları etkin, verimli, kazançlı ve tasarruf prensipleri çerçevesinde kullanarak ülke ekonomisine maksimum yararlılık sağlama; personel sayısını yeterli hale getirme, fiziki yapıyı geliştirme, hizmet sunum kalitesi ve çeşitliliği artırma, başvuran hastalara üst seviyede hizmet veren bir kurum olmayı hedeflemektedir.

Düzce ADSM; Uluslararası tıbbi ve hizmet standartlarına uygun olarak sağlık hizmeti sunma, bilimsel çevrelerde rol üstlenebilen, güven ve saygınlık konusunda lider, hasta ve yakınları ile çalışanlar tarafından tercih edilen ve hizmetleri ile mutluluk veren bir sağlık merkezi olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Başta yöre halkı olmak üzere Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine başvuran tüm hastaların beğeni, memnuniyet ve takdirini kazanmak için halkla ilişkilerini üst düzeyde tutarak hizmet sunulan bireylerin; görüş, beklenti ve önerilerine azami ihtimam göstererek, kalite yönetim prensipleri doğrultusunda sürekli gelişim sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

Hizmet Verdiği Branşlar
  • Diş Çekimi
  • Dolgu
  • Diş Taşı – Tartar Temizliği
  • Protetik Diş Tedavisi
  • Gömülü Diş Çekimi
  • Kanal Tedavisi
  • Koruyucu Diş Hekimliği
  • Röntgen Hizmetleri
İletişim

Adres: Aziziye Mh. 932. Sk. No: 6 Düzce

Telefon: 0 380 514 12 42

Faks: 0 380 524 10 36

E-Posta: duzce.adsm@saglik.gov.tr

Web: https://duzceadsm.saglik.gov.tr/

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul İl Özel İdaresi tarafından yapılmış olup; 13 Ocak …

Bir cevap yazın