Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Doruk Ecza Deposu

Doruk Ecza Deposu

Doruk Ecza Deposu Marmara, Trakya ve Bursa bölgelerinde faaliyet göstermek amacıyla Mustafa Feyzi İpekgil tarafından 1996 yılında Çapa, İstanbul’da kurulmuştur.

Doruk, kuruluş yıllarında öncelikli olarak; Eczacıbaşı Baxter firması tarafından pazara sunulmuş olan periton diyaliz solüsyon ve yardımcı malzemeler depolanması, dağıtımı, CS-3000 Aferez Cihazı ile birlikte setlerinin bölgesel yetkili satıcılığını alarak; hastaneler tarafından oluşturulan talepler doğrultusunda ihtiyaçları karşılanmasına yönelik faaliyetler göstermiştir. Ecza Deposu; sonraki yıllarda, parenteral solüsyonlar başta olmak üzere, kan transfüzyon ürünleri, biyolojik ürünler, tıbbi cihaz ve sarf malzemeler ile bazı ithal ve yerli ilaçları ekleyerek ürün yelpazesini genişletmiştir.

Şirket 1998 yılında özel hastane pazarında, parenteral solüsyon, ilaç, medikal cihaz ve sarf malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, yeni bir yapılanmaya gitmiştir. Doruk 2002 yılında  Kamu İhale Kanununu yayınlanması üzerine, Kamu ve Üniversite Hastaneleri ilaç ve tıbbi malzeme ihtiyaçlarını ihale yöntemi ile almaya başlayarak; ihale pazarında da faaliyet göstermek amacıyla, bünyesinde ihalenin başlangıcından sonlanmasına kadar olan süreci yürütecek kadrosu bulunmaktadır. Şirket, amacına uygun olarak faaliyetleri kapsamında; Kamu ve Üniversite Hastaneleri, Özel Hastaneler ve Eczanelere yönelik satış yapmaktadır.

Doruk Ecza Deposu, Özel hastane pazarında, satış kadrosu ve müşteri hizmetleri birimi ile hizmet vermekte olup; 2006 yılından itibaren hizmet vermeye başladığı Ege bölgesinde faaliyet göstermek üzere 500 m2 depo alanı, 300 m2 ofis alanına sahip İzmir, Bornova‘da şubesi kurulmuş olup; İzmir, Manisa, Muğla, Denizli, Aydın, Uşak illerinde yer alan Sağlık Bakanlığı Kamu ve Üniversite Hastaneleri ile Özel hastanelere İzmir Şubesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Doruk Ecza Deposu 2013 yılında İstanbul merkez depo olarak; Bağcılar, Güneşli semtinde 1200 m2 depo alanı, 400 m2 ofis alanına sahip yeni yerine taşınmış ve EczacıbaşıBaxter tarafından pazara sunulan, Transfüzyon ve Biyocerrahi ürünlerinin Türkiye genelinde ana dağıtıcılığını yapmaya başlamıştır. Şirket, 2014 yılında GZT firmasına ait infüzyon setlerinin Türkiye yetkili satıcısı olmuştur.

İletişim

Adres: Merkez Mah. Arif Ağa Sokak, Santral Pazarlar İş Merkezi No: 29/2 PK: 34197 Yenibosna, Bahçelievler / İstanbul

Telefon: 0 212 550 35 35

Faks: 0 212 602 09 59

E-Posta: info@dorukecza.com

Web: www.dorukecza.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Avantaj Ecza Deposu

Avantaj Ecza Deposu

Avantaj Ecza Deposu; Türkiye İlaç Pazarı’nda hizmet vermek amacıyla 2009 yılında Bursa‘da faaliyetlerine başlamıştır. 2009 …