Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Dilek Ecza Deposu

Dilek Ecza Deposu

Dilek Ecza Deposu, Eczacı Mehmet Zeki Taşçı tarafından 15 Eylül 1991 tarihinde Antalya’da kurulmuştur.

Mehmet Zeki Taşçı tarafından küçük bir işletme ile Türkiye’de bulunan ecza depolarından biri olarak faaliyetlerine başlayan firma; kısa bir süre sonra, hizmet ağını kısa bir süre içinde genişleterek yeni bölgelere hizmet vermeye başlamıştır. Firma ilk şubesini 1994 yılında Konya’da açarak; aynı yıl içerisinde, ithal ecza depoculuğunda Türk Standartları Enstitüsü (TSE)’nin hizmette yeterlilik belgesine layık görülmüştür. İhale Birimi’nin kurulması ile 1995 yılında ilaç dağıtım ağına resmi kurumları da ekleyerek; Denizli ve Aydın Şubelerini de hizmete açarak, faaliyetlerini genişletmiştir.

Dilek Ecza Deposu, 2001 yılından sonra sırasıyla, İzmir, Isparta, Eskişehir, Balıkesir, Bursa, Muğla, Uşak, İstanbul, Samsun, Adana ve Mersin şubelerini açarak, ilaç dağıtım ağını; Akdeniz, Ege, İç Anadolu, Marmara ve Karadeniz bölgelerine genişletmiştir. 2004 yılında “İthal Ecza Deposu” kimliği ile beraber, ürün yelpazesine yerli ilaçları da ekleyerek ulusal depo olma yolunda çalışmalarında önemli bir adım atmıştır.

Dilek Ecza Deposu, hizmet yıldan günümüze, ilaç tedarikçisi olarak kalite anlayışıyla, ilkeli, rekabete ve yeniliğe açık yaklaşımı ile farklılaşmayı amaç edinerek; kurum felsefesi ve organizasyon yapısını bu çerçevede şekillendirmiştir. Firma amacı doğrultusunda, ilkelerinden ödün vermeden sağlıklı bir büyüme ile Türkiye’nin her köşesine ulaşabilmeyi hedeflemektedir.

İletişim

Adres: Yıldız Mah. Hamidiye Cad. No: 42 – A / 44 – A Muratpaşa / Antalya

Telefon: 0 242 310 03 00

Faks: 0 242 310 02 71

E-Posta: dilekecza@dilekecza.com

Web: www.dilekecza.com

Hakkında hipokratist

İlgili Konular

Çam Ecza Deposu

Çam Ecza Deposu

Çam Ecza Deposu; 1992 yılında Hasan Gemici tarafından İstanbul‘un Fatih ilçesinde kurulmuştur. Çam Ecza Deposu, …