Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Dermatolojide ve Kozmetolojide Gelişmeler Kongresi

Dermatolojide ve Kozmetolojide Gelişmeler Kongresi

Dermatolojide ve Kozmetolojide Gelişmeler Kongresi; Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı ile Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği tarafından ilk olarak 2019 yılında gerçekleştirilmeye başlanmıştır.

Dermatolojide Gelişmeler Simpozyumları ve İstanbul Kozmetik Dermatoloji Simpozyumlarını birleştirerek Dermatolojide ve Kozmetolojide Gelişmeler Kongresi olarak; dermatoloji ve kozmetoloji alanındaki yenilikler ile gelişmelerin yakından takip edilmesinin yanı sıra asistan hekimlerin deneyimli dermatoloji uzmanlarından güncel araştırmalar ile uygulamalar paylaşılmaktadır.

Kongre, oturum başkanları ve konuşmacılarla beraber konularında uzman ve tecrübeli kişilerle geniş katılımlı bir şekilde kapsamlı olarak hazırlanmaktadır. Dermatoloji alanında güncel tedavilerin yanı sıra sözlü bildiriler ve karşılıklı bilgi paylaşımı sağlanarak; genç dermotogların en etkili şekilde fayda görebileceği konu başlıkları ile birlikte dermotologların araştırmalarını sunmaları için oturumlar düzenlenmektedir. Kongrede, kozmetik uygulama yöntemleri ve gelişmiş teknolojik cihazlar ile; uygulayıcıların rutin olarak günlük uygulama yapabilecek hale gelebilmeleri için sunum ve kurslarla yeni bilgiler güncellenmektedir.

II. Dermatolojide ve Kozmetolojide Gelişmeler Kongresi

Dermatolojide ve Kozmetolojide Gelişmeler Kongresinin ikincisi; 13 – 17 Mayıs 2020 tarihleri arasında Lujo Hotel Bodrum’da düzenlenmesi planlanmış ancak Covid-19 Coronavirüs pandemisine bağlı olarak iptal edilerek, 4 – 8 Kasım 2020 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir.

Bilimsel Program

Kayıt

E-Kongre’de premium kayıt imkanı ile kongre sonrasında 1 yıl süreyle açık olacak sanal platformda oturumlara erişim imkanı ile konuşmacılar tarafından izin verilen sunumları pdf olarak indirebilme imkanı tanımaktadır.

Web: kdad2020.org

DKGK

Organizasyon Sekretaryası
İletişim

Rubikon Turizm Organizasyon

Adres: Akat Mah. Akasya Sok. No: 5 Akatlar, Beşiktaş / İstanbul

Telefon: 0 212 288 55 32

Faks: 0 212 288 55 62

E-Posta: 

Web: www.rubikonturizm.com

I. Dermatolojide ve Kozmetolojiide Gelişmeler Kongresi

Dermatolojide ve Kozmetolojide Gelişmeler Kongresinin ilki; 22 – 26 Mayıs 2019 tarihleri arasında Sheraton Çeşme Hotel, Resort and Spa / İzmir‘de gerçekleştirilmiştir.

Web: kdad2019.org

Dermotoloji ve Kozmotoloji Gelişmeleri

İletişim

Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği

Adres: Kozyatağı Mah. Sarı Kanarya Sk. Byofis Plaza No: 14 K: 7 Kadıköy / İstanbul

E-Posta: kozderakad@gmail.com

Web: www.kdad.org.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

HIMSS 2019 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı

HIMSS 2019 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı

HIMSS 2019 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı, Türkiye ve bölge coğrafyadaki ülkeleri …

Bir cevap yazın