Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri / Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Sağlık Bakanlığına bağlı olarak 01 Aralık 2008 tarihinde Çorlu, Tekirdağ‘da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 18 Ocak 2010 tarihinde yeni binasına taşınmış; 17 Nisan 2017 tarihinde Esentepe Mahallesi’ndeki yeni adresindeki 8902 m2 kapalı alana sahip yeni ve modern binasına taşınmış olup hizmet vermeye devam etmektedir.

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; kuruluşundan günümüze kadar yüksek kalite standartlarıyla hizmet veren ve gelişen teknolojiyi takip ederek, verilen hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişleterek günlük hasta sayısını sürekli olarak artan, bulunduğu bölge başta olmak üzere, çevre ilçe, belde, köylere hizmet sunmayı hedef edinmiş bir kurum olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Merkez; bilimin ve teknolojinin rehberliğinde her türlü yapıcı ve yön gösterici önerileri dikkate alarak, koruyucu ağız ve diş sağlığı çalışmalarında öncü olarak, geleceğe özgüvenle, gülümsemekten çekinmeyen nesiller yetiştirmek üzere, kalite kültürü ile beraber tüm uygulamalarda yaşama geçiren verimli ve tercih edilen referans bir hastane olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Merkez, toplumun ağız ve diş sağlığını; hastalarını zamanında, bekletmeden, koruyucu tedaviyi ön planda tutarak, ağız, diş hijyeni kültürü ve alışkanlığı kazandırmayı benimseyen, alanında uzman sağlık çalışanları ile hasta ve çalışan memnuniyetini üst seviyelerde tutarak, bilimsel gelişmeleri, son teknoloji cihazlar ve personeli ile sağlık hizmetini en üst seviyede kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Dürüstlük, kaliteli hizmet, kalıcı güven, ilgi ve güler yüz, hoşgörü, yenilikçi, etik kurallara bağlı, topluma, çevreye, hasta ve yakınlarına saygılı, paylaşımcı olarak kurumsal değerleri benimsemiş bir hastane olmayı değerlerine eklemiştir.

Merkezin kalite politikası; çalışanlarına ve hizmet kullanıcılarına çağdaş, nitelikli, katılımcı, saygılı, ilgili bir ortamda, her alanda eğitimin gerekliliğine inanan, kaliteli ve verimli bir şekilde, memnuniyeti hedefleyerek, sürekli iyileşme ilkesi doğrultusunda, kalıcı çözümlere önem veren, kaynakları etkin kullanan, ekip ruhu içerisinde karşılıklı sevgi, saygı ve işbirliğine dayalı çağdaş yönetim anlayışı ile güler yüzlü hizmet vermeyi politikaları arasındadır.

Tıbbi Birimler
 • Acil ve Engelli Polikliniği
 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahi Kliniği
 • Pedodonti Kliniği
 • Periodontoloji Kliniği
 • Protetik Diş Tedavisi Kliniği
 • Klinikler
 • Evde Sağlık Hizmetleri
 • Radyoloji
 • Protez Laboratuvarı
 • Sterilizasyon
 • Endodonti (Kanal Tedavisi) Kliniği
İletişim

Adres: Esentepe Mah. Eskibağlar Cad. No: 1/1 PK: 59850 Çorlu / Tekirdağ

Telefon: 0 282 692 55 55

Faks: 0 282 692 40 77

E-Posta: corlu.agiz@saglik.gov.tr

Web: www.corluadsm.saglik.gov.tr

Hakkında hipokratist

İlgili Konular

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; 03 Ocak 2011 tarihinde Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı …