Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri / Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Çanakkale Devlet Hastanesi bünyesinde diş kliniği olarak 25 Temmuz 2011 tarihinde Çanakkale‘de kurulmuştur.

Merkez 3 katlı yapıdan oluşmakta olup; 30 ünitlik merkezin yanı sıra çocuk diş kliniği, panoramik ve periapikal görüntüleme, röntgen, engelli kliniği, çocuk oyun alanı, çocuk bakım odası gibi bölümler bulunmaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, tüm dünyada gelişmekte olan çağdaş diş hekimliği uygulamaları ile gelişmiş uygulama merkezleriyle entegre hale gelip, hasta ve çalışan memnuniyetini kendine vizyon edinmiştir.

Çanakkale ADSM; ağız ve diş sağlığı hizmetlerini teknolojik ve bilimsel gelişmelerle, koruyucu tedavileri ön planda tutarak, kalite ve güven çerçevesinde etkin olarak kolay ulaşılabilir ve güler yüzle hastalarına hizmet sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Çanakkale ADSM; kuruluş hedefleri arasında hasta ve çalışan memnuniyetini gerçekleştirebilmek, yasal mevzuatlar çerçevesinde çağdaş, kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti ile gelen hastalarına birer birey olarak, doğru teşhis ve tedavilerle hizmet kalite standartlarını sürekli iyileştirerek, sağlıklı ağız ve dişlere kavuşturarak hastalarının memnuniyetlerini sağlamayı hedeflemektedir.

Canakkale-Agiz-ve-Dis-Sagligi-Merkezi

Tıbbi teknolojik alt yapının ilerlemesi ile birlikte yaşam sürelerinin uzamasına bağlı olarak; kronik hastalıklarla beraber sağlık harcamaları, bakıma ihtiyaç duyan bireylerin beklentisinin artması gibi nedenler göz önüne alındığında hasta ve yaşlı bakım protokolleri değişmiştir. Bireylerin daha kaliteli bir yaşam için sağlık hizmetlerinin eksiksiz, düzenli ve kaliteli sunulması amacıyla Çanakkale ADSM, Evde Sağlık Hizmetlerinde; yatağa bağımlı hastalar başta olmak üzere ileri derecede kanser, kas, kalp, akciğer, nörolojik hastaların yanı sıra ameliyat sonrası evde bakım ihtiyacı olan hastalarla beraber günlük yaşamlarını tek başına sürdüremeyen hastaların ağız ve diş sorunlarıevde sağlık hizmeti olarak sunmaktadır.

Hizmet Birimleri

  • Endodonti
  • Entegreklinik
  • Evde Sağlık Hizmetleri
  • Pedodonti – Çocuk Diş Hekimliği
  • Periodontoloji
  • Protetik Diş Tedavi
  • Protez Laboratuvarı
  • Restoratif Diş Tedavisi
  • Röntgen
  • Sterilizasyon
İletişim

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Sahil yolu caddesi No: 7 Kepez / Çanakkale

Telefon: 0 286 216 00 0001

Faks: 0 286 216 00 04

E-Posta: canakkale.adsm@saglik.gov.tr

Web: canakkaleadsm.saglik.gov.tr

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden RANDEVU alabilmek için 182 numaralı telefonu arayabilir veya MHRS www.mhrs.gov.tr adlı web adresinden bağlanmak için TIKLAYINIZ.

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Ulaşım

Belediye Otobüs Hatları

Çanakkale Merkez – Kepez: K – 11

Çanakkale Merkez – Güzelyalı: G – 11

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul İl Özel İdaresi tarafından yapılmış olup; 13 Ocak …

Bir cevap yazın