Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Medikal Ürünler / Aspirasyon Setleri

Aspirasyon Setleri

Aspirasyon Setleri; tıbbi işlemler sırasında hasta kaynaklı ortaya çıkan salgı ve sıvıların toplanması için kullanılan medikal ürünlerdir.

Tüm aspirasyon sistemleri evrensel olarak uyumlu olup, cerrahi aspirasyon setleri; kanül, hortumu, konnektörü ve kemik parçalarını toplamak için bir filtre PVC tüp veya torbadan oluşmaktadır. Debris adı verilen artık maddelerin ve kemik parçalarının blokaj yapmadan toplayarak ortadan kaldırmak üzere tasarlanmış olan aspirasyon setleri; vakum sistemi veya aspiratör cihazları ile kullanılmaktadır.

Bağlantıları ve kontrolünü mümkün olduğunca basit ve güvenli olarak tasarlanmış olan aspirasyon setlerinin; tüm dünyada geniş ürün çeşitleri bulunup cerrahi ihtiyaçları karşılamak için çok çeşitli tüp setleri ve kanülleri bulunmakla beraber; farklı cerrahi operasyon koşullarına uygun, tıkanmaları önlemek üzere tasarlanmış torba dolduğunda vakum emişini durduran sıvıya duyarlı, bakteri geçişini engelleyen filtre sistemleri bulunmaktadır.

Aspirasyon sistemleri günümüzde birçok çeşidi olup; mobil arabalarda aynı anda birbiri arkasına seri olarak bağlayabilme özelliği, hasta portunda geri akışı önleyici anti-reflü valfler, örnek alınabilmesi için numune portları, torba setlerinde 360 derece dönebilen L konnektörlü, jelleştirici ve köpük önleyici katkı maddeleri, Duvar, ray sistemi veya seyyar olarak montaj edilebilen birçok çeşidi bulunmaktadır. Cerrahide kullanılan aspirasyon setlerinin tıkanmasına neden olan debris hapsederek sıvıların serbestçe akmasına olanak sağlayan çapraz akış filtre

Aspirasyon sistemleri için evrensel olarak kullanımı aynı olup; montajları ve kullanımları kolay medikal ürünlerdir.

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Diyabet Ürünleri

Diyabet Ürünleri

Diyabet Ürünleri, diyabet hastalarının umut olarak tükettikleri, kontrolü sağlayarak diyabet hastalığında ortaya çıkabilecek komplikasyonları önlemek …