Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Alliance Healthcare Ecza Deposu

Alliance Healthcare Ecza Deposu

Alliance Healthcare Ecza Deposu, Es Ecza Deposu adı ile eczanelere hizmet vermek amacıyla 1987 yılında Bahçelievler İstanbul’da kurulmuştur. Firma, Türkiye‘de ilaç satış ve dağıtımını yapmaktadır.

Es Ecza Deposu bünyesinde Hedef Ecza Deposunu 1993 yılında kurulmasıyla birlikte Türkiye çapında dağıtım ağı genişlemeye başlamış ve Türkiye genelindeki dağıtım noktaları  yaklaşık olarak 16.500 müşteriye hizmet vererek, yerel pazardaki deneyimli kadrosu ile önde gelen ilaç, medikal, sağlık ve güzellik ürünleri dağıtıcılığını yapmaktadır. Şirket, eczacı ve tedarikçiler ile ortaklık prensibi ile çalışarak kendini sağlık sektörünün geliştirilmesine katkı sağlamaktadır.

Alliance Healthcare Ecza Deposu, Türkiye çapındaki eczanelere günde birkaç kez yapılan servis ile sunulan hizmetlerin yanı sıra paydaşlarına Alphega Eczane, Skills in Healthcare ve daha birçok katma değerli ticari ve profesyonel destek hizmetleri sunmaktadır.

Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş.; dünyanın global eczane odaklı sağlık ve güzellik girişimi olan Walgreens Boots Alliance‘ın Türkiye‘deki ilaç satış ve dağıtımı yaparak; çok yönlü olarak toptancılık hizmetleri sunmaktadır.

Şirketin 25’in üzerinde ülkede 385.000’den fazla çalışanı ile; ABD ve Avrupa‘da sağlık ve güzellik ürünleri perakende satışı yapmaktadır. Walgreens Boots Alliance, iştirakleri dahil, 11’in üzerinde ülkede 13.000’den fazla mağazası, eczane odaklı sağlık ve güzellik ürünleri perakende piyasasında hizmet vermektedir. Her yıl 20 ülkede 230.000’ün üzerinde eczane, doktor, sağlık merkezi ve hastaneye ürün sağlayan 390’ı aşkın dağıtım merkeziyle, global toptan satış ve dağıtım ağını içermektedir. Walgreens Boots Alliance, reçeteli ilaç ve birçok diğer sağlık ve güzellik ürünlerinin alıcısıdır. Walgreens Boots Alliance, Walgreens ve Alliance Boots‘un birleşmesiyle toptan ilaç dağıtımı ve toplum eczanelerine dayanan sağlık hizmetlerinin geçmişi 100 yıldan daha eskiye uzanmaktadır.

Grubun perakende markaları arasında yer alan Walgreens, Duane Reade ve Boots‘un şirketin önemli bir ticari markaları arasında yer almaktadır. Grubun portföyünde No7, Soap&Glory, Liz Earle, Sleek MakeUP ve Botanics gibi sağlık ve güzellik ürünü markaları da yer almaktadır.

Alliance Healthcare Ecza Deposu Hizmetleri

  • Eczaneler
  • Tedarikçiler
  • E-Sipariş
  • İletişim Hattı
  • Alphega Eczane
  • Alvita
  • Skills in Healthcare
  • Ürün Kategorileri
İletişim

Adres: Basın Ekspres Yolu, Kavak Sok. Ser Plaza No: 3 A Blok Kat: 3 Yenibosna, Bahçelievler / İstanbul

Telefon: 0 212 452 72 00

Faks: 0 212 452 72 22 

E-Posta: iletisim@alliance-healthcare.com.tr

Web: www.alliance-healthcare.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Güney Ecza Kooperatifi

Güney Ecza Kooperatifi

Güney Ecza Kooperatifi; S.S Tüm Silifke Eczacıları Temin ve Tevzi Kooperatifi adı ile eczanelerin ilaç, …