Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Tıbbi Vakıf ve Dernekler / Akupunktur Derneği

Akupunktur Derneği

Akupunktur Derneği, akupunktur ve diğer tamamlayıcı tıp tedavilerin bilimsel yönlerinin önemini vurgulamak, akupunktur tedavisindeki başarıyı tüm hekimlere ve topluma duyurmak; bu konunun ayrıntılı olarak anlatılmasında, açıklanmasında ve bilimsel yönleriyle vurgulanmasında önderlik yapmak ve anlayışını teşvik etmek için 1986 yılında İstanbul‘da kurulmuş tescilli bir dernektir.

Akupunktur Derneği; uygun nitelikteki akupunktur doktorlarının eğitim ve öğretimini geliştirmek, akupunkturda yüksek çalışma uygulamaları standartlarını teşvik etmektedir. Dernek üyeleri, profesyonel uygulamaları kapsamında akupunktur uygulayan sağlık profesyonelleridir.

Akupunktur Derneği, sağlık hizmetleri ve klinik uygulamada akupunktur kullanımları hakkında makaleler, etkinlikler ve etki şekilleri hakkında bilimsel araştırmalar yayınlayarak, akupunktur ve ilgili tedavilerin bilimsel anlayışını teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

İletişim

Adres: Abidei Hürriyet Cad. No:197/1-2 Şans Apt. Şişli / İstanbul

Telefon: 0 212 247 43 90

Faks: 0 212 224 74 33

E-Posta: info@akupunkturdernegi.org.tr

Web: www.akupunkturdernegi.org.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Türkiye Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği

Türkiye Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği

Türkiye Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği, enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji uzmanlarının; kar …