Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Akgün Ecza Deposu

Akgün Ecza Deposu

Akgün Ecza Deposu; Kemal Akgün tarafından Trabzon‘ ve çevre illerde bulunan eczanelere hizmet vermek amacıyla 1986 yılında Trabzon’da kurulmuştur.

Akgün Ecza Deposu kurucusu Kemal Akgün 1956 yılında Trabzon‘da doğuştur. 1981 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Matematik Bölümünü bitirmiştir. 1980 yılından itibaren ilaç camiasının içine girerek ilaç sektörü ile tanışmıştır. Kemal Akgün; 2019 yılı itibariyle Akgün Ezca Deposu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Akgün Ecza, 1998 yılına kadar Trabzon ve çevre illerdeki eczanelere hizmet vermiştir. 1998 yılından itibaren büyük / küçük ölçekli Orta ve Doğu Karadeniz bölgesi ile Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Devlet Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri, Askeri Hastaneler ve Özel Hastaneler ile İl Sağlık Müdürlüklerinin her türlü ilaç ve serum ihtiyaçlarını ihale ve doğrudan temin yoluyla karşılamaktadır.

İlkeleri

Ecza Deposu, müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek; plan ve program çerçevesinde, dürüst ve disiplinli çalışarak, en uygun fiyatlar ve sözleşme şartlarına göre bölgenin ilaç ve serum ihtiyacını karşılamaktır.

Kalite Politikası
  • Dünya Standartlarında ilaç deposu oluşturmak.
  • Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek ve çalışanlarıyla kaliteli bir hizmet anlayışı.
  • Plan ve programlar çerçevesinde sistemli çalışmalarla, muhtemel oluşabilecek sorunları göz önünde bulundurarak, çözüm oluşturan hizmet anlayışını sunmak.
İletişim

Adres: Fatih Mah. Osman Turan Cad. No: 12 Trabzon

Telefon: 0 462 230 01 10

Faks: 0 462 230 01 13

E-Posta: akgunecza@akgunecza.com.trinfo@akgunecza.com.tr

Web: www.akgunecza.com.tr/

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Melis Ecza Deposu

Melis Ecza Deposu

Melis Ecza Deposu, Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası ve yerli firma ilaçlarının depolama, satış ve dağıtımını …