Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Hastaneler / Akdeniz Üroloji Merkezi

Akdeniz Üroloji Merkezi

Akdeniz Üroloji Merkezi 2008 yılında Seyhan, Adana‘da hizmet sunmaya başlamıştır.

Merkez poliklinik hizmetleri; dışarıdan şok dalgaları ile böbrek taşı kırma (ESWL), böbrek taş analizi, TRUS eşliğinde prostat iğne biyopsisi, ürolojik açık ve endoskopik cerrahiler, radyolojik ve nükleer görüntülemeler, biyokimyasal, mikrobiyolojik, parazitolojik, patolojik, genetik ve hormonal laboratuvar hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Akdeniz Üroloji Merkezi, üroloji alanında hizmet kalitesiyle, konforlu iç mekanları, yeterli laboratuvar ve görüntüleme işlemleri ile desteklenmiş; kaliteli, doğru ve zamanında tanı, ileri teknolojik donanımla çağdaş tedavi olanakları sunmaktadır. Merkez ile iletişime geçen sağlık hizmet alıcılarının; başvurudan başlayan ürolojik ve tıbbi açıdan sağlıklı olmalarını sağlamaktadır. Merkez sağlıklı yaşamı sürdürmelerinde yardımcı olmak hizmet alımı sürecinde koşulsuz memnuniyeti sağlayarak; güvenilir ileri tedavi modelitelerini uygulayan, ileri tıp teknolojik gelişmeleri takip ederek güncel doğru bir şekilde uygulayan bir referans sağlık merkezi olarak hizmet vermektedir.

Hedefleri

Uluslararası platformlarda bilimsel gelişmeleri merkezin tüm hizmet alanlarında kullanıma sunmak, ileri tıp teknolojisi ve uzman kadrosu ile doğru teşhis ve hızlı tedavi sağlayarak, kaliteli, güvenilir hizmet sunmak. Hizmet alan hastalarının sağlıklı yaşam geliştirmeleri ve sağlık eğitimleri ile sağlıklı yaşama katkı sağlayarak, çalışanların hizmet alan hastaların standartların üzerinde yeterli bilgi ve beceriye sahip olmalarını sağlayarak; hizmet sürecinde koşulsuz memnuniyeti sağlamayı kendine hedef belirlemiştir.

Akdeniz Üroloji Merkezi; Üroloji alanında üstün hizmet kalite anlayışıyla, daha konforlu mekanlarla, yeterli derecede tıbbi laboratuvar ve görüntüleme işlemleri ile desteklenmiş; doğru ve kaliteli olarak, zamanlı tanı, ileri tıp teknolojik donanımıyla, çağdaş tedavi olanakları sunmak. Üroloji merkezi ile iletişim kuran hastalar için; ürolojik ve tıbbi açıdan sağlıklı olmalarını sağlayarak, sağlıklı yaşam sürdürmelerine yardımcı olarak, hizmet alımı sürecinde koşulsuz memnuniyeti sağlamayı vizyon edinmiştir.

Akdeniz Üroloji Merkezi; güvenilir, tedavi hastaya uygulanan ileri tedavi yöntemi ile uygulanan gelişmeleri takip ederek güncel bir şekilde doğru uygulamalarla hizmet vermeyi misyon edinmiştir.

Akdeniz Üroloji Merkezi Bölümleri

  • VIP Hasta Odası
  • Hasta Odası
  • Üroloji Servisi
  • Ameliyathane
  • Gözlem & Müdahele
  • Taş Kırma (ESWL)
  • Laboratuar
  • Radyoloji
  • üroflowmetri
İletişim

Adres: Yurt Mahallesi Kurttepe Caddesi No: 20/A Seyhan / Adana

Telefon: 0 322 239 33 300 322 239 00 18

Faks: 0 322 247 35 44

E-Posta: bilgi@akdenizuroloji.com

Facebook: akdeniz.uroloji

Web: www.akdenizuroloji.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Kolan Hastaneler Grubu

Kolan Hastaneler Grubu

Kolan Hastaneler Grubu, sağlık sektöründe hizmet vermek amacıyla Kolan Tıp Merkezi olarak 1997 yılında İstanbul’da …